kredi kartına 12 taksit
picture

Ofis Çalışma Sistemleri

Ofis çalışma sistemleri ve ofis çalışma istasyonları kurumsallık ve ofis düzeni adına son derece önemli rol oynamaktadır. Ofisin daha verimli kullanılabilmesi için çalışanların oturma düzeni mutlaka dikkate alınmalıdır. Bu anlamda ofis çalışma sistemleri personel sayısının fazlalılığı dolayısıyla çalışma alanlarınızda personel iş gücü verimliliği açısından vazgeçilmez sistemlerdir. Size özel çalışma sistemleri çözümlerimiz için bizi arayın.

ofis çalışma sistemleri

Ofis Masası 09

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 2

Ofis Masası 10

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 3

Ofis Masası 11

teknik bilgiler

Ofis Masası 12

ofis çalışma sistemi

Ofis Masası 13

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 5

Ofis Masası 14

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 6

Ofis Masası 15

ofis çalışma sistemi örnek uygulaması

Ofis Masası 16

1 2 3 4 5

Bir iş yerindeki başarıyı ve çalışma performansını belirleyen ilk önemli özellik tasarımın nasıl olduğudur. Çalışanların daha iyi bir performans sergileyebilmesi için konforlu ve kullanışlı olması gereken ofislerin aynı zamanda estetik bir yapıya sahip olması psikolojik olarak da çalışanları etkilemektedir.

En iyi işler için en doğru dekorasyon gerekir ve en başarılı ofis çalışma sistemleri verimi maksimum noktaya çıkarmaktadır. Bu tasarımın getirisi sadece çalışanlar ile sınırlı kalmayıp müşteri kazanımı da oldukça etkiler çünkü vizyon çok önemlidir ve bir iş yerinin profesyonelliğinin imzasını ilk olarak dekorasyon atar.

Çoklu açık ofis çalışma sistemleri ya da kapalı ama yine çoklu sistemler gibi bir çok farklı şekilde tasarlanıp ofisinizi yeniden yaratıyoruz. Kolayca ve kısa sürede dilediğiniz zaman şeklini ve tarzını değiştirebileceğiniz ofis sistemlerinde zorunlu bir şekilde kalıplar içinde sıkışıp kalmayacaksınız. Geniş kataloğumuzdan malzeme seçimi ile aradığınız özellikleri karşılayan tüm detaylara ulaşabilir ve aklınızda ne varsa gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Standart ölçü ve ebatlarda ihtiyacınıza göre hazır sistemlerden tercih edebilir ya da direkt uygulamak istediğiniz alanın boyutlarına göre yeni bir proje başlatabilirsiniz. Proje hazırlık aşamasında da her konuda yanınızdayız ve size en uygun olan seçenekleri birlikte belirliyoruz.

Oldukça ekonomik bir çözüm sağlayan ofis çalışma sistemleri ile çok daha modern ve konforlu bir iş yerine sahip olabilir eski ve negatif atmosfere sahip iş alanınızdan kurtulabilirsiniz. Zevkinize göre evde çalışma ortamınızda dahi uygulanabilen bu pratik ve keyifli yöntem sayesinde artık çalışmak eziyet değil keyif veren bir hobiye dönüşüyor.

Daha detaylı bilgi alabilmek için bizlere ulaşabilir karşılıklı fikir alışverişi ile çok daha sağlıklı kararlar verebiliriz. Tamamen hayalinizdeki ortama kavuşabilirsiniz. Kaliteli malzeme seçimleri ile kullanışlı olmasının yanında kalıcı çözümler sunuyoruz. Siz isteyin biz yapalım.

Bizden Haberler

picture

Ofis bölme sistemlerinde kalite ve ergonomi sunuyoruz. Ofisiniz için en uygun ortamları sunuyoruz.

picture

Ofis zemin kaplamalarımız ile sağlıklı ve tozdan uzak bir çalışma alanına kavuşun.

Ürünlerimiz

Ofis bölme sistemlerindeki 23 yıllık tecrübemiz ile hergün daha iyisini üretmeyi hedefliyoruz.

  • Şeffaf Bölme Sistemleri
  • Bölme Duvar Sistemleri
  • Seperatör Sistemleri
  • Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri
  • Ofis Çalışma Sistemleri

Bize Ulaşın

Adres: Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Pınar Mah. Maslak / İSTANBUL
Telefon: +(90) 212 286 32 33
Fax: +(90) 212 286 32 47
E-mail: info@ofis-bolmesistemleri.com