Jaluzi Cam Sistemleri

Artık vizyon ve kalite bir arada bulunuyor. Sadece yalıtım ve ısınma sorunları hallolmayıp bunu en estetik şekilde uygulanması sağlanıyor ve alanlarda beklentiler istenildiği şekilde karşılanırken görsel dizaynda da oldukça şık tasarımlar alanları süslüyor. Bu dekoratif ve ergonomik ürünlerin başında jaluzili cam gelmektedir.

Jaluzili cam çift camın arasına uygulanır. Isı yalıtımın sunduğu korumanın yanında estetik olarak da çok şık olan bir uygulamadır. Cam arasında olduğu için kirlenme, sık temizlik, bakım gibi dertlerden uzak olursunuz ve ergonomik yapısı sayesinde rahatça kullanabilir görsel olarak da kullanıldığı alanda hoş bir etki yaratırsınız.

Kumanda ile açıp kapanabilen jaluzi cam sayesinde yerinizden bile kalkmak zorunda değilsiniz ve jaulizinin camların arasında kalmasından dolayı doğal bir görünüm de sağlamış olursunuz. Tüm doğrama çeşitlerine uyum sağladığı gibi kumandalı ya da manuel olabilecek bir çok farklı çeşit ve tarzda da bulunmaktadır.

alçıpan duvar

Camların arasındaki jaluziye manyetik hareket kabiliyetini sunan bir mekanizma vardır ve herkesin bildiği yıllardır kullanılan standart jaluzilere göre rahatsız eden seslere de izin vermez. Camların arasında olmasına rağmen iki cama da kesinlikle temas etmeyecek şekilde dizayn edilmektedir ve bu sayede camların da çizilmesinin önüne geçilmiş olacak şekilde üretilmektedir.

Banka, ofis, medikal hizmet veren ya da hastane gibi tüm kuruluşların yanında, evinizde, villanızda çalışma odanızda aklınıza gelebilecek her yerde uygulayabilirsiniz ve dekoratif olarak da oldukça şık bir görünüm sağlamış olursunuz. Okul gibi tüm eğitim kurumlarında ya da dershanelerde başta olmak üzere tüm iş alanlarında tercihlerin ilk sırasındadır ve binaların iç ya da dış tüm bölümlerinde uygulama yapılabilmesine olanak verir.

Isınma ya da soğuyabilme konularında ekonomi sağlanabilmesine izin verir ve etkili bir şekilde güneş ışığının vereceği rahatsızlığı önlenmiş olur. Tüm nitelikli cam çeşitleriyle uyum sağlayabilir, jaluzi temizliğinden de sizi kurtararak sadece keyfini sürmenize olanak sağlar.

Bizden Haberler

picture

Ofis bölme sistemlerinde kalite ve ergonomi sunuyoruz. Ofisiniz için en uygun ortamları sunuyoruz.

picture

Ofis zemin kaplamalarımız ile sağlıklı ve tozdan uzak bir çalışma alanına kavuşun.

Ürünlerimiz

Ofis bölme sistemlerindeki 23 yıllık tecrübemiz ile hergün daha iyisini üretmeyi hedefliyoruz.

  • Şeffaf Bölme Sistemleri
  • Bölme Duvar Sistemleri
  • Seperatör Sistemleri
  • Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri
  • Ofis Çalışma Sistemleri

Bize Ulaşın

Adres: Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Pınar Mah. Maslak / İSTANBUL
Telefon: +(90) 212 286 32 33
Fax: +(90) 212 286 32 47
E-mail: info@ofis-bolmesistemleri.com