kredi kartına 12 taksit
picture

Hareketli Bölme Duvar

Hareketli kaydırılıp toplanabilir bölme duvar sistemi. Tavandan gizli bir ray ile asilan panellerin, mekânlari çok fonksiyonlu olarak bölümlemesine yarayan, teknik değerleri yüksek alman bölme sistemi. Dolu, camlı ve kapı üniteli prefabrik üniteler. Çok çeşitli yüzey bitiş malzemeleri. Yüksek değerlere sahip sertifikalı ses yalıtım değerleri ve akustik yüzey kontrol emicileri. . Manuel, yarı otomatik ve tam otomatik toplanma özellikleri. . Farkli kenar koruma tipolojisi, esnek kombinasyonlar. . 100 mm duvar kalinligi. 13 - 14 mt'ye varan yükseklikler. . Teleskobik son ayarlama paneli, sabit disi - erkek panel geçişleri. . Menteşeli kapı seçenekleri. . DIN 18095 Smoke - proof özelliği. . 57 dB'e varan ses izolasyonu ve akustik kontrol.

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 1

Örnek Uygulama 1

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 2

Örnek Uygulama 2

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 3

Örnek Uygulama 3

teknik bilgiler

Teknik Bilgiler / PDF

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 4

Örnek Uygulama 4

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 5

Örnek Uygulama 5

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 6

Örnek Uygulama 6

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 7

Örnek Uygulama 7

Tüm alanlarda kullanabileceğiniz bölme sistemleri arasında en başarılı ve profesyonel çözüm hareketli bölme duvar şeklinde olanıdır. Tüm gereksinimleri karşılayıp uygulandığı mekana mükemmel bir görünüm sağlamaktadır ve aynı mükemmellikle ses yalıtımı oluşturmaktadır.

Oldukça geniş bir yüzey seçeneği sunmaktadır ve bu şekilde aklınıza gelebilecek her türlü detay ile birleştirebilir ve uyguladığınız bölümleri hayalinizdeki görsel ziyafete dönüştürebilirsiniz. Projenizin kaliteli ve keyifli olabilmesinin en başarılı sonuçlarını gösteren hareketli bölme duvar sistemi sayesinde kalıcı ve oldukça etkili bir çözüm sağlamış olursunuz.

Tüm yüzeyler sizlerin isteklerine göre belirlenmekte ve istediğiniz platform oluşturulmaktadır. Tamamen kişiye özel ve bireysel istekler doğrultusunda hizmet verilebileceği gibi aklınızda net bir proje olmaması durumunda size ve uygulanmasını istediğiniz alana en ideal tasarımlar a yine tarafımızdan sağlanmaktadır. Raylı sistem teknolojisi manuel şekilde uygulanabileceği gibi yarı otomatik ya da dilerseniz tam otomatik şekilde de uygulanabilir ve tamamen sizin isteğinize kalmıştır.

Tüm kullanılan malzemeler en büyük ve başarılı markalardan sağlanmakta olup malzeme kalitesinin yanında en iyi eğitimleri almış ve konularında profesyonelleşmiş uzman kadromuzun sunduğu hizmet kalitesinde de kesinlikle ödün verilmemektedir. Tüm projeler zamanında olması gerektiği şekilde tamamlanıp teslim edilir ve uygulama yapılan çalışma alanında tüm hassasiyet en yüksek düzeyde gösterilmektedir.

Darbelere karşı dayanıklı olmanın yanı sıra estetik görünüme olanak sağlayan modüler bölme sistemlerinde ses yalıtımı yanı sıra depreme ve yangına karşı da dayanıklılık özelliği sağlanmıştır. Tüm kamu kurumlarında uygulanabileceği gibi özel platformlarda da kolayca proje hizmete dönüştürülebilir ve kişisel istekler doğrultusunda ister dekoratif amaçlı olsun ister iş gereği her alana yapılabilmektedir.

Duvar kağıdı çeşidi seçenekleriyle oluşturduğunuz dizaynı kendi isteklerinize göre daha da geliştirebilir ve tamamen zevkinize hitap edebilecek şekilde kullanabilirsiniz. Oldukça yaygınlaşan bu bölme sistemleri bugün tüm Avrupa’nın vazgeçilmezi olmuş durumdadır ve özellikle iş alanlarında daha kaliteli bir iş ortamı yaratıp etkinliği de arttırmaktadır.

Bizden Haberler

picture

Ofis bölme sistemlerinde kalite ve ergonomi sunuyoruz. Ofisiniz için en uygun ortamları sunuyoruz.

picture

Ofis zemin kaplamalarımız ile sağlıklı ve tozdan uzak bir çalışma alanına kavuşun.

Ürünlerimiz

Ofis bölme sistemlerindeki 23 yıllık tecrübemiz ile hergün daha iyisini üretmeyi hedefliyoruz.

  • Şeffaf Bölme Sistemleri
  • Bölme Duvar Sistemleri
  • Seperatör Sistemleri
  • Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri
  • Ofis Çalışma Sistemleri

Bize Ulaşın

Adres: Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Pınar Mah. Maslak / İSTANBUL
Telefon: +(90) 212 286 32 33
Fax: +(90) 212 286 32 47
E-mail: info@ofis-bolmesistemleri.com