kredi kartına 12 taksit
picture

Bölme Duvar Sistemleri

İstanbul Maslak ta yer alan fabrikamızda üretilen TP 75 sistemi, dolu ve camlı modüllerden oluşmaktadır. Camlı modüller olumsuz şantiye ortamında veya lojistik desteği bulunmayan atölyelerde değil, fabrikamızda monoblok olarak hazırlanmakta böylelikle milimetrik hassasiyette, mimari projelere uyumlu, temiz ve montaja hazır halde şantiyeye sevk edilmektedir. Şantiye ortamında çok zor olacak kesme ve temizlik işlemlerine gerek duyulmamaktadır.

Şantiye ortamında kesilen hatalı malzemeler montaj süresini uzatmaktadır.1989 yılından bu yana tecrübe birikimine sahip olan şirketimiz bir çok başarılı ofis bölme işlerine imza atmıştır. Üretim sistemlerimizde camlı modüllerin içine yerleştirilebilen 16 veya 25 mm. ebatlarındaki jaluziler özel çalışma hacimleri yaratırken, aynı zamanda mekanlar arası görsel iletişimin devamlılığını sağlar. Modern ofis tasarımlarında son dönemin vazgeçilmez uygulama sistemleridir. Fabrikamız içerisinde ahşap yapılarda kendi işçiliğimiz ile tamamlanmaktadır. Jaluzili bölme duvar ofisinize çok pratik ve şık bir görünüm kazandırır.

Dolu modüller değişik renk ve dokularda standart vinil, melamin ve laminat kaplanabilir. Kaplama malzemelerinde çok büyük çeşitlilik olabilir. Modüllerin en önemli avantajları olarak özellikle ofislerde büyük bir problem teşkil eden elektrik, haberleşme ve bilgisayar kablolarının modül içlerinden geçişi mümkündür. Alüminyum profillerde elektrostatik toz boya olarak tüm ral katalog renkleri uygulanabilir. Tasarımlarınıza tam uyumlu renklerde boyamak mümkündür. Kapı modüllerinde kullanılan kanatlar standart olarak petek dolgulu laminat yüzeylidir. İstenildiğinde ahşap kaplama natürel cilalı veya dışbudak kaplama üzeri amerikan cilalı seçenekleri de mevcuttur. Kapı üretimi kendi üretim alanımızda üretilmesi dolayısıyla çok çeşitli imalat seçenekleri mevcuttur. imalat içerisinde cnc kesim uygulamalarımız yeni kapı modellerini üretmemize olanak vermektedir. Modüler bölme sistemlerimizin ses ve yangın yalıtımı uluslararası normlara uygundur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.

Eğer sizler de çalışma alanınızın çok daha konforlu çok daha şık ve kullanışlı olmasını istiyorsanız, iş yerinizi 1. sınıf bir çalışma ortamına dönüştürmeyi düşünüyorsanız bize ulaşın. Kalıcı ve kaliteli bir dizayn olan bölme duvar ile başarılı bir platform oluşturabilir seçilen en kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca memnun kalarak içinize sinen mükemmel bir ortam yaratabilirsiniz. Çalışmalarımızla ilgili sitemizi inceleyebilir ya da bizi arayıp daha detaylı bilgi alabilirisiniz. Düşündüğünüz tasarım için birlikte karar verip hayalinizdeki görünüme kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Örnek Uygulama 1

Örnek Uygulama 1

Örnek Uygulama 2

Örnek Uygulama 2

Cam Bölme Sistemi Örnek Uygulama 3

Örnek Uygulama 3

teknik bilgiler

Teknik Bilgiler / PDF

Bölme Duvar Sistemi Örnek Uygulama 4

Örnek Uygulama 4

Cam Bölme Sistemi Örnek Uygulama 5

Örnek Uygulama 5

Bölme Duvar Sistemi Örnek Uygulama 6

Örnek Uygulama 6

Cam Bölme Sistemi Örnek Uygulama 7

Örnek Uygulama 7

Bizden Haberler

picture

Ofis bölme sistemlerinde kalite ve ergonomi sunuyoruz. Ofisiniz için en uygun ortamları sunuyoruz.

picture

Ofis zemin kaplamalarımız ile sağlıklı ve tozdan uzak bir çalışma alanına kavuşun.

Ürünlerimiz

Ofis bölme sistemlerindeki 23 yıllık tecrübemiz ile hergün daha iyisini üretmeyi hedefliyoruz.

  • Şeffaf Bölme Sistemleri
  • Bölme Duvar Sistemleri
  • Seperatör Sistemleri
  • Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri
  • Ofis Çalışma Sistemleri

Bize Ulaşın

Adres: Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Pınar Mah. Maslak / İSTANBUL
Telefon: +(90) 212 286 32 33
Fax: +(90) 212 286 32 47
E-mail: info@ofis-bolmesistemleri.com