Alüminyum Bölme Sistemleri

Oda bölme sistemi için uygulanan en pratik ve sağlıklı çözüm alüminyum bölme duvar olmaktadır. Oda ve alan bölme sisteminde kullanılan bu panel ile alandan tasarruf edildiği gibi oldukça da etkili yalıtım ve buna bağlı olumlu sonuçlar beraberinde gelmektedir. Ergonomik tasarımların ekonomik çözümleri de sağlaması ile çok daha cazip bir hale gelir. Uygulamaların demonte özelliğe sahip olması dilediğiniz zaman alanınızı kolayca eski haline dönüştürebilmenize ya da başka alanlara uygulamak için yine değerlendirebilmenize de imkan sağlar. Defalarca sökülebildiği için sizi sürekli masraftan kurtarır ve gerekirse istekleriniz doğrultusunda yeni ve farklı tasarımlar oluşturabilmeniz için de olanak verir. alüminyum bölme duvar

Ses yalıtımı mükemmel olduğu için özellikle ofislerde daha çok tercih edilen alüminyum bölme duvar sistemi çalışanların çok daha verimli olabilmesi adına da büyük bir yatırımdır. Çağrı merkezlerinden havaalanlarına ya da hastanelerden bankalara kadar bir çok yerde uygulanabilir ve iş yerlerinde sadece idari personelin bulunduğu bölümlere de uygulanmakta olup çok daha estetik bir imaj kazandırmaktadır. Bu güne dek uygulandığı tüm alanlarda kalitesini ve başarısını göstermiştir. Çit taraflı malzeme kullanıldığı için dayanıklılık konusunda kesinlikle problem üretmeyen ve yangından depreme tüm dıştan gelebilecek sorunlara karşı da oldukça etkili ve olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Hazırlanan projelerde tamamen uygulanacak alanın dekorizasyonuna uygun şekilde tasarlanıp uygun renk malzeme seçimi yapılır ve buna göre ortamın daha şık daha elit ve konforlu bir yer olması sağlanır. Üç boyutlu çizimlere sahip projelerimizle sizlere sunum yapabiliriz ya da sizlerin sahip olduğu projeler varsa uygulamasına geçebiliriz. Düşündüğünüz ama henüz projeye dökemediğiniz fikirlerinizi de sizlere yardımcı olup ortamınıza en uygun olacak şekilde fikir verip yönlendirerek size kalıcı olmasının yanında oldukça başarılı ve modern bir atmosfer yaratmaktayız.

Bizden Haberler

picture

Ofis bölme sistemlerinde kalite ve ergonomi sunuyoruz. Ofisiniz için en uygun ortamları sunuyoruz.

picture

Ofis zemin kaplamalarımız ile sağlıklı ve tozdan uzak bir çalışma alanına kavuşun.

Ürünlerimiz

Ofis bölme sistemlerindeki 23 yıllık tecrübemiz ile hergün daha iyisini üretmeyi hedefliyoruz.

  • Şeffaf Bölme Sistemleri
  • Bölme Duvar Sistemleri
  • Seperatör Sistemleri
  • Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri
  • Ofis Çalışma Sistemleri

Bize Ulaşın

Adres: Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Pınar Mah. Maslak / İSTANBUL
Telefon: +(90) 212 286 32 33
Fax: +(90) 212 286 32 47
E-mail: info@ofis-bolmesistemleri.com