kredi kartına 12 taksit
picture

Alçıpan Bölme Duvar

Alçı levhalar esnekliği ve üretim kalitesi sayesinde; asma tavan, alçıpan bölme duvar , giydirme duvar uygulamalarında çağdaş yapıların vazgeçilmez malzemesidir. Yangına karşı direnci yüksektir. Teknik ve estetik beklentilerin ön planda olduğu projelerde tüm detaylar rahatlıkla çözülebilir. Uygulamada sağlanan boşluğa ses ve ısı yalıtım malzemesi yerleştirilebilir ve hertürlü tesisat bu boşlukta gizlenerek geçirilebilir. Bitmiş yüzey kalitesi son derece yüksektir. Ancak bu malzeme ile yapılacak uygulamalarda en önem verilmesi gereken konu ; yüksek işçilik kalitesidir. Amatör ellerde ortaya çıkan uygulamalar estetik algıya aykırı görsel yüzeylerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Alçıpan bölme duvarların kusursuz bir görünüm ile ofisinizi daha kullanışlı bir hale getirmesi için bizi arayın, size özel çözümler sunalım.

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 1

Örnek Uygulama 1

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 2

Örnek Uygulama 2

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 3

Örnek Uygulama 3

alçıpan bölme duvar teknik bilgiler

Teknik Bilgiler / PDF

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 4

Örnek Uygulama 4

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 5

Örnek Uygulama 5

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 6

Örnek Uygulama 6

Alçıpan Bölme Duvar Örnek Uygulama 7

Örnek Uygulama 7

Duvar bölme işlemleri ucuza maliyet şeklinde kolayca da yapılabilmekte ancak kısa ya da uzun hiçbir vadede kalıcı bir sonuç verememektedir. Profesyonel anlamda duvar bölme işlemi ise başarılı, kalıcı ve sağlıklı bir çözüm sunmaktadır. Galvaniz ya da kaynaklı demir profillerden oluşan bölme duvar şeklinde iki farklı türde uygulanabilen alçıpan bölme duvar ile istediğiniz alanı kapatabilir ya da dekorasyonunuza olanak verebilirsiniz. Galvaniz uygulaması 5 ve 7.5 cm lik profiller ile yapılan uygulama olup bölme uygulanacak kısımda düzgünce gerekli ölçümler yapılır ve belirlenen doğru noktalara çizim ardından sabitleme sağlanır. Profillerin de yerleştirilmesinin ardından uygulama yapılan kısım alçıpana hazır duruma gelir ve alçıpan uygulamasına başlanır.

Galvaniz uygulamasıyla yapılan alçıpan duvar en çok tercih edilen türdür çünkü oldukça ekonomik ve pratiktir. Ancak kaliteden ödün vermek istemeyen ve daha da sağlam alçıpan bölme duvar isteyenlerin tercihi kaynak profil yöntemiyle olandır ve maliyeti daha yüksek olsa da çok daha sağlam, kaliteli ve sağlıklı bir bölme duvar imkanı vermektedir. Bölme duvarlar ile dilediğiniz alanları küçültebilir ve isteğinize göre daha kullanışlı bir hale dönüştürebilirsiniz. Alçıpanın yapısı gereği yangına karşı gösterdiği mukavemet, sahip olduğu PH değerinin insanlara uyumu, kullanıldığı ortamda nem dengesini sağlayıcı özelliğe sahip olabilmesi gibi bir çok artısı olduğundan alçıpan bölme duvar uygulaması oldukça etkili ve başarılı bir yöntem olduğu gibi en çok tercih edilen ayırma metodu da olmaktadır. En iyi malzeme seçimi ile en iyi sonuçları sunan ve alanında uzman ekibimizin uyguladığı alçıpan işlemlerinde uygulama yapmayı düşündüğünüz alanı inceleyip istekleriniz doğrultusunda kısa sürede kullanıma hazır ve aktif hale getirip sizlere daha modern daha şık bir ortam sunuyoruz.

Bizden Haberler

picture

Ofis bölme sistemlerinde kalite ve ergonomi sunuyoruz. Ofisiniz için en uygun ortamları sunuyoruz.

picture

Ofis zemin kaplamalarımız ile sağlıklı ve tozdan uzak bir çalışma alanına kavuşun.

Ürünlerimiz

Ofis bölme sistemlerindeki 23 yıllık tecrübemiz ile hergün daha iyisini üretmeyi hedefliyoruz.

  • Şeffaf Bölme Sistemleri
  • Bölme Duvar Sistemleri
  • Seperatör Sistemleri
  • Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri
  • Ofis Çalışma Sistemleri

Bize Ulaşın

Adres: Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Pınar Mah. Maslak / İSTANBUL
Telefon: +(90) 212 286 32 33
Fax: +(90) 212 286 32 47
E-mail: info@ofis-bolmesistemleri.com